РАЙОН.IN.UA

Як правильно оформити кредит готівкою: 5 порад

16:06 05.11.2019
699

Затримка заробітної плати, незапланована покупка, брак коштів для оплати навчання, медичне лікування – практично будь-яка людина може опинитися в ситуації, коли їй терміново знадобляться гроші. Існує безліч чинників, які призводять до додаткових витрат.

Одним з ефективних варіантів вирішення фінансових труднощів є оформлення кредиту готівкою. Розгляньмо, як зробити це швидко та вигідно.

Особливості оформлення кредиту готівкою

Для отримання позики ви можете звернутися до банку, МФО (мікрофінансової організації) або надійного онлайн-сервісу підбору кредитних пропозицій IFY.COM.UA. Всі вони пропонують кредитні кошти споживачам.

Але перед тим як взяти кредит готівкою у банку або іншій фінансовій установі, зверніть увагу на такі моменти:

  • Скористайтеся кредитним калькулятором та розрахуйте всі витрати, пов'язані з позикою. Не забудьте врахувати обов'язкові комісії, страхування, послуги нотаріуса та оцінювача.
  • Вкрай важливо ознайомитися з інформацією про банк або іншу фінансову установу, до якої ви плануєте звернутися. Переконайтеся, що організація має позитивну репутацію.
  • Виділіть час на вивчення коментарів та відгуків в інтернеті від клієнтів, які раніше співпрацювали з компанією.
  • Обов'язково переконайтеся, що вас влаштовують повний розмір кредиту, терміни повернення взятих в борг коштів та відсоткова ставка. Здебільшого остаточне рішення клієнта залежить саме від зазначених вище критеріїв.
  • Найраціональніше оформляти кредит готівкою на максимальний термін. У такому разі розмір поточних платежів виявиться невеликим, що дозволить вам з більшою ймовірністю уникнути прострочень.

Оформлення позики через банк займає більше часу, на відміну від звернення до МФО або онлайн-сервісу. Розгляд заявки в банківських структурах займає від 1-2 днів до тижня. Залежно від особливостей кредиту, пакет документів може мати відмінності, але зазвичай до нього включають:

  • дані паспорта та ідентифікаційний номер;
  • довідку про доходи;
  • копію трудової книжки;
  • документи на заставне майно (у разі потреби).

Для отримання коштів в МФО та онлайн-сервісі досить паспортних даних та ідентифікаційного номера. Іноді також потрібні довідка про доходи й пенсійне посвідчення.

Ще один важливий момент стосується подання заявки. Будьте уважні під час її заповнення та вказуйте лише правдиву інформацію. Якщо у вашій анкеті будуть виявлені помилки та неточності, вам доведеться проходити процедуру знову.

загрузка...
Коментарі
20 листопада
Вчора
18.11.2019