РАЙОН.IN.UA
Тарас Себестянович бере коментар у Ольги Полякової
Тарас Себестянович бере коментар у Ольги Полякової

Данилко, Полякова та Винник: юний волинянин спілкується з зірками українського шоубізу. ІНТЕРВ'Ю

08:20 10.02.2019
531

Уродженець Ратнівщини розповів, як почав спілкуватися із українськими знаменитостями та створив власний відеопроект.

Ратнівщина – край, який багатий найрізноманітнішими талантами: починаючи від співаків, майстрів, художників і завершуючи неабиякими винахідниками. Зокрема, Район.Ратне висвітлював історії про мисливців-ветеранів, мам-рукодільниць, зварників за професією, але любителів природи за покликанням. Тепер хочемо познайомити вас із юним та перспективним тележурналістом Тарасом Себестяновичем.

Тарас – талановитий та перспективний хлопець, родом із Ратного, навчається у Київському національному університеті культури і мистецтв. Нині працює над власним проектом «Секрет за», кілька випусків якого отримали чималий успіх та багато схвальних відгуків. У своїх відео Тарас розпитує зірок українського шоубізу стосовно актуальної подій та ставить незвичні запитання своїм коментаторам.

Зазначимо, перший «Секрет за» вийшов 16 грудня 2018 року та вже набрав понад тисячу переглядів на YouTube.

Чому вирішив стати журналістом, власне, тележурналістом?

– Багато хто мене це питає і, чесно кажучи, я сам навіть не знаю, коли стався цей «переломний» момент. Якось, дивлячись програму «Орел і Решка», я захотів стати такими – як вони ( мається на увазі схожим на ведучих). Жити як вони: подорожувати, бачити щось нове. Тоді мені здавалося, що це все так «фантастично» і «нереально». Ця професія тоді мені здавалася недоступною. А все, що недоступне для мене – завжди цікаве.

– Яка твоя перша телевізійна робота?

– Якщо саме телеробота, то це – сюжет для новин.

– Яких принципів дотримуєшся у роботі?

– Найголовніший принцип – це завжди залишатися людиною, щоб не трапилося.

– У скількох українських зірок брав інтерв’ю?

– Якщо чесно, я навіть приблизно не знаю. Це ж не гроші, щоб їх рахувати (сміється, – ред.).

Нині на YouTube-каналі відеопроекту Тараса опубліковано 7 випусків «Секрет за». У своїх відео юний тележурналіст зумів «підловити» та поспілкуватися із такими знаменитостями як: TAYANNA, Ольга Цибульська, Олег Винник, Павло Зібров, Наталія Карпа, Олександр Ярмак (більш відомий під псевдонімом Ярмак – реп-виконавець з України), Ольга Полякова, та багатьма іншими зірками шоубізу.– Страшно було уперше підходити до знаменитості?

– Дуже тоді хвилювався. Хоча, якщо зараз розбирати перший момент зустрічі – розумію, що усі переживання були марними. Зірки – це перш за все люди, як би ними не захоплювалися і як би їх не підносили. Вони такі ж, як і ми, тільки з публічною професією.

– Як виникла ідея створити відеопроект «Секрет за»?

– Я завжди хотів створити щось своє. А ще я завжди хотів розвиватися і кайфувати від того, що ти робиш. У команді відеопроекту – мої однодумці. Люди які хочуть жити цією професією. Зазвичай, запитання до зірок може наш глядач та команда «Секрет за».

Зазначимо, що у своєму проекті Тарас бере коментарі не лише у зірок шоубізу, а й у спортивних знаменитостей, таких як Денис Берінчик (український професійний боксер, виступає у першій напівсередній) та Олександр Кучеренко (український футболіст, центральний захисник «Інгульця»).

– Хто був і є твоїм наставником у журналістиці?

– Коли я вступав у КНУКіМ, на творчому конкурсі у мене запитали: «На кого ти хотів бути схожий у сфері журналістики?». Тоді я відповів – на Сергія Притулу. Згодом до мене прилетіла відповідь на це запитання від декана факультету: «Ти повинен бути схожий сам на себе. Інакше тобі у медіа-сфері нічого не світить».

Я цілком погоджуюся з цією думкою. Кумирів ми створюємо у власній голові, не знаючи насправді що то за люди. Потрібно бути самим собою: в цьому твоя цінність. Твоя оригінальність та неповторність.

– Хто підтримує тебе у твоїх починаннях?

– Рідні. Щоб я не зробив, куди б не пішов, яку роботу не обрав – мене завжди підтримають і допоможуть мої батьки та друзі.

– Розкажи про своє перше інтерв’ю?

– Чесно кажучи, перше інтерв`ю не пам`ятаю так, як до цього я багато де працював. Але можу сказати одне, що найбільш нервова та захоплива історія була з Андрієм Данилко. Якось я ще практикантом (нічого не знаючи, та не вміючи прийшов із журналісткою на національний відбір євробачення, – авт.) тусив там, спостерігав як працюють мої колеги. І тут підходить до мене оператор із сусіднього ТВ і запитує: «Моя журналістка запізнюється, зможеш поспілкуватися з зірками?» Я погодився.

Ми брали інтерв`ю в конкурсантів і все було добре. Страху ніякого не було. А потім нам запропонували піти на сцену і поспілкуватися із суддями шоу. І тоді я почав вагатися, адже розумів, що за люди там сидять. Все ж таки зібрався з думками, ми пішли туди. І першого кого я побачив – був Андрій Данилко. Тоді він був чомусь не в гуморі, сумний. І це ще більше стало мене «напрягати». Щоб трішки зробити атмосферу більш дружньою, вирішив почати розмову не з питання, а зі знайомства. Перші слова які у мене до нього були це: «Андрію, я під вашу музику відтанцював усе своє дитинство. Можна я для батьків зроблю фото з Вами?» Він засміявся і сказав: «Ну, якщо для батьків, то давай». Після того ми дуже добре поспілкувалися. Він відповів мені на мої запитання і я був щасливим. А ось моя журналістка, з якою я прийшов сказала: «А ти не міг і наш мікрофон взяти... Конкурентам «записав» суддю, а нам ні...(сміється, – ред)»

Після того я зрозумів: «не такий страшний вовк як його малюють». Усі ми люди і всі рівні. Не важливо публічна то спеціальність чи ні.

– Як гадаєш, ти уже відомий у своєму селищі?

– Думаю, ні. Як на мене, є люди які значно більшого рівня. До того ж чому мені бути відомим? Що я такого зробив?

Наприкінці спілкування Тарас бажає кожному займайтеся тим, від чого «кайфуєте» та не зраджувати своїм мріям.

До слова, нині в Україні проводять відбір співаків для виступу у конкурсі «Євробачення 2019». Тарас надаремно часу не гає, невтомно спілкується із конкурсантами та ділитися секретами конкурсних залаштунків зі своїми глядачами.

Спілкувалася Марія СИДОРУК

Фото: Тарас СЕБЕСТЯНОВИЧ

Коментарі

Евгенія

12:52 15.02.2019

Побільше такої молоді!!!

Евгенія

12:54 15.02.2019

Наша Україна багата талантами.!!!

24 березня
Сьогодні
Вчора