РАЙОН.IN.UA
В об’єктив потрапив Варшавський базар, залізничний вокзал, коридор Лесиного вишу
В об’єктив потрапив Варшавський базар, залізничний вокзал, коридор Лесиного вишу

Сірий Луцьк 1998 року. ФОТО

11:56 24.07.2018
201

У мережі Інтернет вдалося натрапити на раритетні світлини Луцька двадцятилітньої давнини, які сьогодні опубліковані в англомовному блозі Моурін Фітцмейхен, яка в 1990-х роках разом із родиною півтора роки проживала в нашому місті.

Мешкала вона в гуртожитку №5 сучасного СНУ імені Лесі Українки. Свого часу вона працювала адвокатом в місті Сієтл (США). Перебуваючи в нашому місті, вона навіть прочитала кілька лекцій із міжнародного права луцьким студентам-юристам.

На світлинах американки можна побачити депресивне чорно-біле місто. В об’єктив жінки потрапив Варшавський базар, залізничний вокзал, коридор Лесиного вишу. Чомусь тоді наше місто вона побачила в сірих тонах. Можливо, тому, що Україна тоді боролась з фінансовою кризою без одного з кращих своїх фінансистів – Вадима Гетьмана.

Грошей не вистачало ні на зарплати, ні на пенсії, і тим більше, на утримання курсу гривні. Тому влада вирішила девальвувати національну валюту. Якщо в серпні 1998 року один долар можна було купити за дві гривні, то вже через місяць, у вересні, американська валюта коштувала п'ять гривень.Джерело фото: https://mbfitzmahan.wordpress.com

Читайте також: Як луцькі чоловіки наслідували принца Уельського. ФОТО

Тетяна ЯЦЕЧКО-БЛАЖЕНКО

Використання цього матеріалу без дозволу редакції «Район.Луцьк» заборонене. Авторські права захищені українським і міжнародним законодавством. Під «використанням» мається на увазі повна або часткова републікація цього матеріалу на сторінках інших інтернет-видань (окрім соціальних медіа). Щодо використання матеріалу телефонуйте +38 066 413 29 28 або пишіть на редакційну електронну адресу lutsk.rayon@gmail.com

Коментарі
25 березня
Вчора
23.03.2019