Встановлюють нові жомопреси
Встановлюють нові жомопреси

Гнідавський цукровий завод модернізує обладнання

15:13 25.07.2018
604

На Гнідавському цукровому заводі завершується встановлення жомопресів фірми «Babbini», які призначені для віджиму жому після дифузії.

Про це повідомив заступник голови правління з питань інвестицій Гліб Галькевич.

«Дві третіх по встановленню обладнання вже пройшли, починаємо приводити все це до порядку. Ми пішли можливо трохи важчим шляхом, адже під встановлення новітнього обладнання розібрали старі споруди і будуємо нові. Звичайно, це тягне за собою певні затрати, але дає необхідний простір будівництва на майбутнє», – переконує посадовець.

Цією модернізацією вже передбачені всі можливі шляхи подальшого розвитку підприємства. Встановленням найновішого обладнання на Гнідавському цукровому заводі зараз займається українська фірма «Українська технологічна компанія», яка має відповідний досвід у таких процесах.

Нові встановлені преси будуть мати неабиякий вплив на енергетичну ефективність за рахунок скорочення часу дифузії. Це знову ж таки зменшить кількість нецукрів, які доводиться пропускати через весь процес переробки, а співвідношення цукрів до нецукрів істотно збільшиться.

Читайте також:

Як Гнідавський цукровий завод співпрацює із європрейськими колегами

Цукровий завод спростував закиди про спричинення смороду в Луцьку

Загрузка...
Загрузка...
Коментарі
8 квітня
Сьогодні
Вчора
06.04.2020