На Замковій площі дрифтери понищили лампадки до дня пам'яті жертв Голодомору
На Замковій площі дрифтери понищили лампадки до дня пам'яті жертв Голодомору

У Луцьку дрифтери понищили лампадки до Дня пам'яті жертв Голодомору

15:44 29.11.2020
583

На Замковій площі у Луцьку молодики займалися дрифтом та переїхали лампадки, які запалили тут напередодні до Дня пам'яті жертв Голодомору.

Свідком прикрого випадку став лучанин Артур Альошин (Ґаутама), який написав про інцидент у фейсбуці.

«Молодики вирішили, що серце Луцька – чудове місце, аби показати своїм кралям, як вони круто дрифтують. Нагадаю, що Замкова площа все ж виконує роль пішохідну, а вже тоді – як парковка чи дорога. Тобто тут не те що дрифтувати не можна, тут і їздити треба лише повільно надаючи перевагу пішим.

Ну але цих молодиків це не дуже цікавило. Вони настільки були в захваті від такої можливості там поганяти, що коли один з їхніх колег переїхав лампадки, запалені в згадку про жертв Голодомору, то решта компанії просто посміялися з цього. Звісно, цього вечора він не перший і не останній це робив.

На жаль, приїзд поліції не надто змінив ситуацію. Просто всі роз'їхалися після дискусії, в якій ніхто себе винним не вважав.

«А де ж нам кататись?», «Та то нас трохи занесло», «Та ніхто ж не катався», «Я взагалі не знав, що сьогодні День пам'яті жертв Голодомору», «Та тих лампадок зовсім не видно». Останнє сказав і один з поліцейських.

Одне авто навіть проїхало через ці лампадки на очах у поліції. Подумаєш...

Дивно, якщо розтрощити лампадки не злочин, бо вони на дорозі. То може злочин їх на дорозі залишати й ставити?! Питання тоді до Ігоря Поліщука та Луцької міської ради. Хто не правий, Ви, як організатори вшанування, молодики, які перетворили Замкову площу в автотрек, чи поліція, яка вирішили просто всіх відпустити.

Ну і як родзинка цього вечора – троє інших чоловіків, що розпивали спиртне за столиком поблизу Лесиного Ясена. Столиком служив макет замку», – описав ситуацію чоловік.

Загрузка...
Коментарі
Загрузка...
19 січня
Вчора
17.01.2021