Депутат Іваничівської селищної ради отримав штраф за несвоєчасну подачу декларації

12:12 29.11.2020
277

Суддя Іваничівського районного суду розглянув матеріали про адміністративне правопорушення, що надійшли від Департаменту стратегічних розслідувань Управління стратегічних розслідувань у Волинській області, про притягнення до відповідальності депутата Іваничівської селищної ради, який не подав вчасно декларацію про доходи.

Про це йдеться в постанові від 16 листопада.

Чоловік, бувши депутатом Іваничівської селищної ради, являючись суб'єктом відповідальності за правопорушення, пов'язані з корупцією, несвоєчасно, без поважних причин, подав декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування за 2019 рік.

У судовому засіданні чоловік вину у вчиненому не визнав та пояснив, що він був обізнаний з тим, що до 1 червня потрібно подати декларацію, однак несвоєчасно її подав у зв'язку з тим, що у нього виникали труднощі із заповненням даних, а тому він просив свого знайомого про допомогу, однак із карантинними обмеженнями та зайнятістю на роботі останній не міг прийти до нього додому вчасно.

Пізніше у нього виникали труднощі пов'язані із виникненням помилок сервера. Крім цього вказав, що секретар Іваничівської селищної ради йому повідомив про те, що потрібно подати декларацію до 1 квітня, однак що продовжено термін для подачі декларації до 1 червня йому ніхто не повідомляв. Просив провадження відносно нього закрити.

Чоловік подав свою щорічну декларацію 24 червня 2020 року, а мав подати в період часу з 1 січня по 1 червня, тобто несвоєчасно, без поважних причин.

Суд визнав чоловіка винним у вчиненні адміністративного правопорушення та наклав на нього штраф в розмірі 850 гривень.

Також доведеться сплатити на користь держави судовий збір в розмірі 420 гривень.

Загрузка...
Коментарі
Загрузка...
19 січня
Вчора
17.01.2021