У Нововолинську відкрили нову амбулаторію

12:55 17.10.2020
358

У Нововолинську відкрили ще одну амбулаторію загальної практики сімейної медицини № 2 на провулку Поштовому.

Про це повідомили на вебсайті Нововолинської міськради.

Нагадаємо, ще шість років тому Нововолинськ став учасником проєкту Світового банку та МОЗ України «Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей». У січні минулого року розпочали будівництво цього об’єкту, однак через відсутність фінансування роботи призупинили, а відновили їх у липні цього року. Вартість будівельних робіт складає 5,3 мільйона гривень.

Площа амбулаторії становить 200 метрів квадратних. Вона перша у Нововолинську, де дотримані усі вимоги інклюзивності.

«Нова амбулаторія збудована відповідно до найсучасніших вимог. Тут забезпечили можливість безперешкодного доступу людей з інвалідністю, обладнали пандуси, таблички продубльовані шрифтом Брайля, на підлозі – тактильна плитка, на стінах – звукові смуги», – розповіла заступниця головної лікарки центру ПМСД Людмила Корзонюк.

У медзакладі обладнали процедурний кабінет, ЕКГ та кабінет щеплень. Створили куточок для дітей. Тут працюватиме три сімейних лікарі та двоє педіатрів. В амбулаторії планують обслуговувати близько семи тисяч пацієнтів.

Заступник голови облдержадміністрації Анатолій Костик відзначив доступність та високий сучасний рівень медичного закладу.

Міський голова Віктор Сапожніков наголосив, що наявність таких об’єктів у місті значно полегшить життя людям з інвалідністю.


Загрузка...
Загрузка...
Коментарі
29 жовтня
Сьогодні
Вчора