Кращі курси програмування у Львові

10:30 26.09.2020
537

Курси програмування дозволять вам отримати сучасну перспективну професію.

Сфера IT характеризується дуже швидким розвитком.

Вона пропонує непогані можливості всім охочим, мати вищу освіту для старту не потрібно. Не дивлячись на великий попит, хороших IT-спеціалістів бракує.

Отже, можете спробувати себе у новому напрямку та отримати для цього необхідні знання. Професійні фахівці швидко знаходять роботу та отримують гідний рівень заробітної платні.

Де пройти навчання у Львові

Курси програмування є оптимальним варіантом отримання нової професії. Вони надають необхідні знання та навички для роботи в галузі. Головне правильно обрати школу – ту, що дасть гарантію високого рівня знань, дозволить обирати зручний час, графік занять.

Якщо ви тільки роздумуєте, навчатись на програміста чи ні, наведемо причини, чому це варто робити. Переваги напрямку:

  • комфортабельне робоче місце;
  • можливість працювати дистанційно;
  • зручний графік роботи;
  • великий вибір пропозицій від вітчизняних та міжнародних компаній;
  • постійний ріст попиту на спеціалістів напрямку;
  • гідна оплата праці.

Дійсно хороші спеціалісти можуть розраховувати на високий рівень заробітної платні. Проте попереджаємо – більш за всіх заробляють ті фахівці, що постійно навчаються, підвищують свій професійний рівень.

Курси від школи ITEA

Спеціалісти школи програмування ITEA розробляють навчальні програми згідно з потребами IT-компаній, допомагають отримати цінні знання, вчать самостійно застосовувати отриману інформацію на практиці. Викладачі центру з радістю допоможуть з вибором кращого напрямку.

Лишайте заявку на сайті та отримайте безкоштовну консультацію.

Наразі відкрито набір до груп денного та вечірнього навчання. Обирайте зручний для себе час з урахуванням постійної зайнятості. Вартість програми в середньому складає 12 тисяч гривень, проте багато залежить від напрямку. Ви можете дізнатись про фінансові умови прямо зараз.

Учні можуть брати участь у регулярних тематичних заходах від ITEA. Групи малі – до 12 осіб. Викладачами працюють лише практики з ведучих компаній ІТ напрямку.

Додатково можна проходити стажування, вступати у професійні спільноти програмістів. Всім випускникам надається допомога у працевлаштуванні.

Після завершення навчання ви отримаєте документ, що підтверджує рівень кваліфікації, усі необхідні знання та навички. Є курси для новачків та тих слухачів, що вже мають певні знання для роботи в галузі.

Загрузка...
Загрузка...
Коментарі
29 жовтня
Сьогодні
Вчора
27.10.2020