фото ілюстративне
фото ілюстративне

Волинь – четверта серед областей за результатами ЗНО-2020

08:30 26.09.2020
259

Інформаційним освітнім ресурсом «Освіта.ua» складено рейтинг областей України за результатами зовнішнього незалежного оцінювання 2020 року.

Про це інформує «Освіта.ua».

У якості вихідних даних для укладання рейтингу були використані результати зовнішнього незалежного оцінювання, отримані випускниками шкіл у 2020 році.

Відтак, Волинська область опинилась на четвертому місці у загальному рейтингу. Попереду – Львівська (перше місце), Сумська (друге місце) та Тернопільська (третє місце) області.

Області України у таблиці ранжовані за рейтинговим балом, який розрахований на підставі середнього значення балів зовнішнього незалежного оцінювання, отриманих випускниками шкіл кожної області у 2020 році.

Середнє значення балів зовнішнього незалежного оцінювання, отриманих учасниками тестування, розраховане як середнє арифметичних результатів всіх тестів з урахуванням нескладених тестів (не подолав поріг «склав/не склав»).

Таким тестам при розрахунку середнього арифметичного надано значення «0», тому значення середнього балу може складати менш як 100 балів. Якщо випускник школи не з’явився для складання тесту, такий тест не враховувався під час розрахунку.

Випускники шкіл минулих років, які складали тести у 2020 році, у рейтингу не враховані.


Загрузка...
Загрузка...
Коментарі
29 жовтня
Сьогодні
Вчора