Як на Маневиччині ведуть спостереження за лісом
Як на Маневиччині ведуть спостереження за лісом

Як на Маневиччині ведуть спостереження за лісом

13:30 11.08.2020
271

Площа лісового фонду державного підприємства «Маневицьке лісове господарство» складає понад 52 тисячі гектарів.

Територію розподілили між дев’ятьма лісництвами. З настанням пожежонебезпечного періоду над лісами необхідний повний відеонагляд та спостереження, через те, що хвойні ліси досить вразливі до вогню, в них досить легко виникає та поширюється пожежа, кажуть у пресслужбі підприємства.

У ДП «Маневицьке лісове господарство» налічують 5 пожежно-оглядових веж, які розташовані у Маневицькому, Галузійському, Вовчицькому, Черевахівському та Ново Червищанському лісництвах. Дані оглядові вежі встановили з метою аби своєчасно виявляти лісові пожежі.

Читайте також: Як у Маневицькому лісгоспі вирощують 1500 кущів лохини та реалізовують її

Висота кожної вежі близько 35 метрів. Також у чотирьох лісництвах встановили камери відеоспостережень, які дають можливість в режимі онлайн спостерігати за лісовими масивами та виявляти осередки займання.

Пожежно-оглядові вежі змонтували з надійною фундаментною основою, захисними поручнями та огорожею. Так, що лісівники можуть безпечно спостерігати за лісовими масивами з висоти пташиного польоту.

Читайте також: На водоймах Маневиччини облаштували під’їзні дерев’яні протипожежні пірси

Також з метою запобігання лісовим пожежам за час пожежонебезпечного періоду створили 500 кілометрів мінералізованих смуг, провели доглядів за мінеральними смугами на 885 кілометрів, перекрили шлагбаумами заїзди до лісових масивів, постійно оновлюють об’єкти протипожежної агітації, проводять навчальні уроки у школах на тему лісових пожеж та опубліковують відповідний матеріал у ЗМІ.

«Де є ліси, там завжди існує загроза пожеж, а задля запобігання даних небезпек у ДП «Маневицьке лісове господарство» щорічно здійснюється комплекс організаційних, профілактичних та попереджувальних заходів», ідеться в повідомленні пресслужби.

Загрузка...
Загрузка...
Коментарі
28 вересня
Вчора
26.09.2020