Санаторії «Лісова пісня»​​​​​​​ прийматиме людей на реабілітацію та лікування

13:59 11.07.2020
646

У санаторії «Лісова пісня» готові приймати людей на реабілітацію та лікування з дотриманням усіх санітарних та карантинних заходів.

На позачерговому засіданні районної комісії ТЕБ та НС при Шацькій РДА розглянули питання можливості відновлення роботи та прийому людей на лікування та реабілітацію у санаторії «Лісова пісня».

Зокрема, працівники Держпродспоживслужби в Шацькому районі, поліції разом із заступником голови Шацької РДА Володимиром Самусєвим навідались до санаторію для обстеження.

Комісія зафіксувала, що там дотримуються усіх протиепідемічних та санітарних вимог. Водночас заради безпеки пацієнтів у здравниці скасувала деякі процедури, які передбачають заняття в групах, а також водолікувальні процедури.

Харчування для пацієнтів організували на відкритій мансарді біля ресторану санаторію, а пляж закрили для доступу місцевого населення. Відповідно, на території пляжу можуть відпочивати лише пацієнти лікувального закладу.

Зрештою, комісія ТЕБ та НС таки дала дозвіл на роботу з 9 липня не лише санаторію «Лісова пісня», а й відкриття баз відпочинку, але з умовами дотримання усіх санітарних та протиепідемічних норм.


Читайте також: У Шацьку лікарню закупили медичного обладанння на мільйон гривень

Заборони не діють: бази відпочинку на Світязі працюють

Таки запрацюють: в Шацькому районі дозволили відкритися базам відпочинку

Загрузка...
Загрузка...
Коментарі
6 серпня
Вчора
04.08.2020