Рівненський богатир перший в аматорському дивізіоні Чемпіонату України

09:00 11.07.2020
413

Рівненський богатир-рятувальник Ігор Головко взяв участь у Чемпіонаті України зі стронгмену, де виступав у вазі 110+ кілограмів в аматорському дивізіоні.

За підсумками Чемпіонату Ігор Головко став першим в аматорському дивізоні. У загальному заліку він фінішував десятим. Про це повідомляє «ЧаРівне».

Рівненський богатир виступав у п’яти вправах: супер йок – 300 кг на 20 м, лог-ліфт (жим колоди) – 110 кг на рази за 60 секунд; «прогулянка фермера» – 120 кг у кожній руці на 40 м. дамбл (гантель) – 75 кг на кількість разів за 60 секунд та кантування колеса – 320 кг на 7 разів.

«Для мене це були дебютні змагання і було дуже важко готуватися в умовах карантинних заходів. Тому для себе я обрав виступ у аматорському дивізіоні. Для мене це дуже гарний досвід виконання вправ. Я відчув, над чим треба працювати», – прокоментував рівненський стронгмен.Ігор Головко розповідає, що для успішних виступів потрібні регулярні тренування. Крім того, є проблема з наявністю необхідного обладнання.

«Вправи специфічні. Звичайні штанги, гантелі та тренажери можна використовувати як підсобку для напрацювання силових і витривалості. Звичайно було б добре знайти меценатів та спонсорів для закупівлі необхідного обладнання для стронгмену», – додає спортсмен.

Усього у вазі 110+ на цьогорічному Чемпіонаті України змагалося 12 спортсменів у професійному та аматорському дивізонах.

Загрузка...
Загрузка...
Коментарі
12 серпня
Сьогодні
Вчора
10.08.2020