Річки та прибережні зони Луцька і Жешува покращуватимуть за кошти міжнародного грантового проєкту

11:13 11.07.2020
351

Новий спільний проєкт Луцька та Жешува (Республіка Польща) отримає дофінансування з коштів ЄС у рамках Програми транскордонного співробітництва Польща-Білорусь-Україна 2014-2020 Європейського інструменту сусідства.

Про це йдеться на сайті Луцькради.

Проєкт має назву «Промоція та захист природної спадщини міських річок та прибережних територій Жешува та Луцька», головним партнером у ньому виступає виконавчий комітет Луцької міської ради.

Луцьк отримає близько 29 тисяч євро грантових коштів на реалізацію заходів, що сприятимуть промоції об’єктів природної спадщини (ознакування, креативний «інформаційний пірс» на річці Стир), а також заходів з обміну досвідом між лучанами та польськими колегами щодо збереження міської природної спадщини та можливостей використання її туристичного потенціалу.

Активна фаза реалізації проєкту запланована на 2021 рік, до кінця поточного року очікується проведення переговорних процедур та укладення грантового договору, партнерської угоди, реєстрація проєкту відповідно до українського законодавства, організаційні справи.

Проєктну заявку підготували і подали на відкритий конкурс Програми фахівці з управління проєктами адміністрацій міст-партнерів Луцька та Жешува 15 січня. 6 липня керівні органи Програми затвердили результати оцінювання заявок. Загалом на конкурс від учасників з України, Білорусі та Польщі подали 178 заявок, з них 26 проєктів відібрали до співфінансування.

Загрузка...
Загрузка...
Коментарі
12 серпня
Сьогодні
Вчора
10.08.2020