У Ковелі провели складну операцію на відкритому серці

09:15 11.07.2020
568

Упродовж останнього тижня у Ковельському МТМО провели кілька складних операцій на відкритому серці та запланували ще понад двадцять до кінця місяця.

Про це інформує Ковельське МТМО у Facebook.

«Постійно важко дихати - задихаюся", "не можу вільно пересуватись навіть по власній квартирі», – це скарги 45-річного пацієнта, якому хірурги Ковельського МТМО нещодавно протезували аортальний клапан. Він народився з вадою серця – двостулковий аортальний клапан, до речі для повноцінного функціонування потрібно три стулки, та після перенесеного інфекційного ендокардиту у нього виникла поєднана аортальна вада з переважанням стенозу. Єдиним шансом на повноцінне життя була операція.

Команда ковельських лікарів на чолі з завідувачем Центру кардіохірургії Танським Володимиром Георгійовичем успішно провели протезування аортального клапана – замінили пошкоджений аортальний клапан на механічний протез Planix 25. Операція тривала близько 8 год.

Пацієнт наразі почуває себе задовільно та проходить реабілітацію. Вже будує активні плани на майбутнє та дуже вдячний лікарям за врятоване здоров’я та можливість жити повноцінним життям.

Загрузка...
Загрузка...
Коментарі
12 серпня
Сьогодні
Вчора
10.08.2020