Зеленський погостював в перинатальному центрі Волині
Зеленський погостював в перинатальному центрі Волині

Зеленський погостював в перинатальному центрі Волині

11:22 10.07.2020
401

Під час робочої поїздки на Волинь президент України Володимир Зеленський відвідав обласний перинатальний центр у Луцьку.

Про це інформують на сайті президента України.

Як розповіла генеральна директорка центру Ірина Горавська, медзаклад є новоствореним – розпочав свою роботу 12 вересня 2019 року.

Перинатальний центр став базою для надання комплексу послідовних, доступних, якісних та безпечних перинатальних послуг від моменту зачаття до народження та реабілітації дітей раннього віку. Це єдиний заклад у Волинській області, де можуть надати повний обсяг допомоги дітям з малою та екстремально малою масою тіла від 500 грамів. У центрі зосереджено найсучасніше обладнання на суму понад 100 млн грн.

Ірина Горавська повідомила, що заклад має 102 стаціонарних ліжка, 18 реанімаційних (по дев’ять дорослих та дитячих відповідно). Потужність консультативно-діагностичного відділення становить 200 відвідувань за зміну.

За час роботи закладу прийняли 1732 пологів, народилося 1765 дітей, одна трійня, 32 двійні. 10% пологів – передчасні (22-27 тижнів), народилося 18 дітей з екстремально малою масою тіла, до 1000 грамів.

Главі держави продемонстрували реанімаційне відділення, де виходжують новонароджених, що з'явилися на світ дочасно і з критично низькою вагою. Також Володимиру Зеленському показали умови, у яких народжуються діти, – сучасні операційні блоки та один з пологових залів.

«Цей заклад – приклад того, яким має бути кожен перинатальний центр в Україні», – зазначив Володимир Зеленський.Читайте також: «Здоров’я бажаю». Для чого на Волинь приїхав Володимир Зеленський. ФОТОРЕПОРТАЖ

Загрузка...
Загрузка...
Коментарі
12 серпня
Сьогодні
Вчора
10.08.2020