У Рожищі комунальники ведуть боротьбу з небезпечним шкідником

15:14 10.07.2020
371

Протягом тижня працівники підприємства «Дільниця благоустрою Рожищенської міської ради» об’їжджають місто, аби виявити та ліквідувати павутинні гнізда на деревах, які створює американський білий метелик.

Про це повідомили на сайті міської ради.

Ще минулого року американський білий метелик з’явився та завдав чималої шкоди рожищенським садкам й паркам. Несприятливі умови на деякий час призупинити їх розмноження. Але нині, з настанням теплої погоди, на деревах з’являються павутинні гнізда, які свідчить про присутність шкідника.

Тому дуже важливо проводити частий огляд своїх садів, що дасть змогу на ранніх стадіях виявити та знищити гусінь.

Гілки з гніздами потрібно обпалити факелами або зрізати, зібрати у пакети та знищити ще до розповзання в пошуках корму. Також на заражених деревах потрібно видалити відмерлу кору та обмазати стебла вапном.

«Просимо рожищан відповідально поставитися до боротьби з небажаним карантинним шкідником: оглядати свої дерева та не соромитися сказати сусідам або особам, які орендують приміщення, що на території побачили павутинні гнізда», – йдеться у повідомленні.

До слова, нехтування заходами зі знищення карантинних організмів передбачає адміністративну відповідальність.Загрузка...
Загрузка...
Коментарі
12 серпня
Сьогодні
Вчора
10.08.2020