Благодійна допомога для Гощанської ЦРЛ
Благодійна допомога для Гощанської ЦРЛ

Гощанська районна лікарня отримала допомогу від благодійників

11:40 10.07.2020
367

Гощанська центральна районна лікарня отримала благодійну допомогу у вигляді засобів індивідуального захисту та медичного обладнання.

Про це йдеться на сторінці благодійного фонду «Громада Рівненщини».

«Ситуація на Рівненщині у боротьбі з COVID-19 є непростою. На жаль, це не оминає і Гощанський район. Ми маємо пацієнтів як з підозрою на ураження вірусом, так і підтверджені випадки. Медичний персонал Гощанської ЦРЛ першим контактує з такими пацієнтами, і, звісно, для безпеки працівників ми потребуємо велику кількість засобів індивідуального захисту. Дуже вагомим є отримання кисневого концентратору, оскільки лікарня зараз створює палату інтенсивної терапії на базі терапевтичного відділення. Наша команда лікарні щиро вдячна за надану благодійну допомогу та значне підсилення» – зазначив Леонід Василюк, в.о. головного лікаря Гощанської ЦРЛ.

Завдяки спільним зусиллям Благодійного фонду «Громада Рівненщини» та IT компанії Zagrava Games (яка входить до складу Міжнародної компанії Playrix), фонд закупив для лікарні концентратор кисню для медичного використання, безконтактні інфрачервоні термометри, тонометри, стетофонендоскопи, маски, комбінезони, халати та інші ЗІЗ, які сьогодні вкрай необхідні медичному персоналу та його пацієнтам.

«Ми не перестаємо дякувати нашим благодійникам та партнерам, які на постійній основі підтримують діяльність Фонду. Зокрема, висловлюємо подяку голові Рівненської обласної державної адміністрації Віталію Ковалю за оперативну координацію потреб лікарень області. Таким чином на цьому тижні отримають благодійну допомогу ще три медичні заклади у Володимирці» – розповіла Олена Хмельник, голова правління «Благодійний фонд «Громада Рівненщини».

Довідка: Компанія Playrix через Zagrava Games виділила благодійної допомоги у боротьбі з коронавірусом 2,8 мільйонів гривень для лікарень міста Рівне та Рівненської області.
Благодійний фонд «Громада Рівненщини» закупила медичного обладнання на суму 4,2 мільйони гривень.
Будівельна компанія «Алатир-Інвест» – постійні партнери, які допомагають діяльності Фонду.

Читайте також: Підприємець безкоштовно відремонтував дорогу до інфекційного відділення у Гощі

На Гощанщині є пацієнти, які одужали від коронавірусу

МОЗ назвало регіони, у яких не можна послаблювати карантинЗагрузка...
Загрузка...
Коментарі
12 серпня
Сьогодні
Вчора
10.08.2020