З «Рівнеазоту» стягнули понад 800 тисяч гривень заборгованої зарплати

15:41 29.06.2020
237

Органи Державної виконавчої служби Міністерства юстиції України упродовж 15-19 червня стягнули на користь 850 працівників 7,4 мільйона гривень заборгованості по заробітній платі.

Одну з найбільш сум – 801,8 тисячі гривень – стягнули з ПрАт «Рівнеазот». Довгоочікувані кошти із заборгованості по заробітній платі отримали 21 працівник підприємства. Однак, підприємство продовжує боргувати ще понад 13 мільйонів гривень. Про це інформують в пресслужбі відомства.

Зазначимо, що від початку року державні виконавці Рівненської юстиції стягнули понад 15 мільйонів гривень заборгованості по заробітній платі та інших виплат, пов’язаних з трудовими правовідносинами. Досі на Рівненщині залишається 14 підприємств, які боргують своїм працівникам 23,7 млн грн. Серед найбільших боржників: ДП «Рівненський автомобільний завод», ДП «Рівненський облавтодор», ДП «Водозабір».

Загалом на виконанні в Управлінні забезпечення примусового виконання рішень у Рівненській області перебуває 1293 виконавчих документів про стягнення заборгованості із виплати заробітної плати.

Читайте також: У Клевані перевірять, чи забруднене повітря


Загрузка...
Загрузка...
Коментарі
9 липня
Сьогодні
Вчора