Матері загиблого Героя з Володимира вручили нагороди сина

16:00 27.06.2020
236

Представники міської ради та заступник військового комісара Володимир-Волинського об’єднаного районного військового комісаріату Віктор Зелінський зустрілися з рідними загиблого на Сході країни Юрія Хоміка.

Матері Героя вручили почесні відзнаки та подякували за справжнього патріота, який віддав життя за нашу країну. Про це інформують на сайті міськради.

Ганні Сафонівні передали Посвідчення почесного громадянина міста Володимира-Волинського, Почесну відзнаку міської ради «За заслуги перед містом Володимир-Волинський», а також орден «За мужність» ІІІ ступеня, якими був посмертно нагороджений її син.

Від імені всієї громади подякували матері Юрія Хоміка, наголосивши, що вчинок Героя дає змогу нам сьогодні жити, розвиватися і продовжувати велику справу патріотів України.

Нагадаємо, що Юрій Хомік загинув 14 листопада 2019 року в зоні проведення ООС. Унаслідок обстрілу з боку противника військовослужбовець отримав вогнепальне кульове поранення і помер під час операції в лікувальному закладі міста Гірське Луганської області.

28 лютого 2020 року під час сесії депутати Володимир-Волинської міськради прийняли рішення нагородити (посмертно) Юрія Хоміка відзнакою міської ради «За заслуги перед містом Володимир-Волинський» та присвоїти (посмертно) звання «Почесний громадянин міста Володимира-Волинського».

Читайте також: На Сході загинув боєць 14 бригадиЗагрузка...
Загрузка...
Коментарі
9 липня
Сьогодні
Вчора