Заплатить 35 тисяч штрафу
Заплатить 35 тисяч штрафу

Чоловік хотів незаконно провезти через «Ягодин» 96 пар шкарпеток: заплатить 35 тисяч штрафу

12:45 24.05.2020
353

Суддя Любомльського районного суду з участю представника митниці розглянув в приміщенні суду направлені Волинською митницею матеріали справи за протоколом про притягнення до відповідальності громадянина України, який віз незадекларований товар.

Про це йдеться в постанові суду від 14 травня.

Чоловік, прямуючи автомобілем 8 березня з Республіки Польща в Україну через митний пост «Ягодин», не задекларував за встановленою формою 96 пар шкарпеток «XSPOOOS» загальною вартістю 34,4 тисячі гривень.

Шкарпетки знаходились у салоні автомобіля разом із задекларованими товарами і були виявлені під час митного контролю, чим вчинив правопорушення, передбачене ст.472 МК України.

Читайте також: Водію, який незаконно віз авто через «Ягодин», присудили 300 тисяч штрафу

На розгляд справи порушник не з'явився, хоча належним чином був повідомлений про дату та місце розгляду, про що свідчить інформація офіційного сайту Укрпошти; заяв чи клопотань щодо суті протоколу та процедури його розгляду не подав.

Суд визнав чоловіка винним у вчиненні правопорушення і наклав на нього стягнення у вигляді штрафу в розмірі 34,4 тисячі гривень з конфіскацією в дохід держави 96 пар шкарпеток, загальною вартістю 34,4 тисячі гривень. Також доведеться сплати 67 гривень витрат за зберігання шкарпеток та 420 гривень судового збору.

Загрузка...
Загрузка...
Коментарі
13 липня
Сьогодні
Вчора
11.07.2020