Нове обладнання
Нове обладнання

Придбали нове обладнання для луцької лікарні

17:34 21.05.2020
156

21 травня у КП «Луцька міська клінічна лікарня» презентували роботу новітнього апарата для проведення лапароскопічних операцій.

Про це повідомляють на сайті міськради.

Цьогоріч з міського бюджету виділили 2,5 млн грн для придбання ендоскопічної хірургічної стійки для Луцької міської клінічної лікарні.

За допомогою цього обладнання можна виконувати широкий спектр оперативних втручань на внутрішніх органах. Особливістю його є наявність аргоноплазмового коагулятора – електрохірургічного пристрою для безконтактної зупинки кровотеч. Таке обладнання значно скорочує час операції та підвищує її безпечність для пацієнта.

За словами заступника директора закладу з хірургічної допомоги Олександра Федорчука, лапароскопічні операції витіснили традиційні втручання з великими розрізами та високим рівнем операційної травми.

Луцька міська клінічна лікарня є лідером із кількості проведення малоінвазивних втручань. Щороку хірурги проводять понад три тисячі малоінвазивних ендоскопічних втручань. Сюди звертаються за допомогою не лише волиняни, а й мешканці інших областей.

Як розповідають медики, із застосуванням цієї апаратури проводиться оперативне лікування хірургічної, гінекологічної, урологічної, ортопедичної, отоларингологічної патології. Лікарі вже виконують складні лапароскопічні Sleeve-резекції шлунка та резекції сигмовидної кишки. Малоінвазивні втручання проводяться практично на всіх органах як при планових, так і при невідкладних операціях.

Читайте також: У Луцьку породіллі не можуть скористатися послугою «єМалятко»

Загрузка...
Загрузка...
Коментарі
5 червня
Вчора
03.06.2020