Лучани хочуть знати правду про стан справ у міській клінічній лікарні 
Лучани хочуть знати правду про стан справ у міській клінічній лікарні 

Лучани хочуть знати правду про стан справ у міській клінічній лікарні 

17:12 07.04.2020
1206

Створили петицію, аби зобов'язати управління охорони здоров’я Луцької міської ради прозвітувати про стан справ у КП «Луцька міська клінічна лікарня» щодо протидії поширенню коронавірусу.

Станом на 15:00 7 квітня зібрали 89 голосів із 300 необхідних. Її опублікував Василь Нагорний в єдиній системі місцевих петицій.

«Засновником і Власником КП «Луцька міська клінічна лікарня» є територіальна громада в особі Луцької міськради. Уповноваженим виконавчим органом, який здійснює управління КП «ЛМКЛ» є управління охорони здоров’я Луцької міськради. Підприємство КП «ЛМКЛ» підпорядкована, підконтрольна, підзвітна Власнику та Уповноваженому органу.

Органами управління лікарні є: міська рада, міське управління охорони здоров’я, керівник та спостережна рада. В зв'язку із виявленням коронавірусу у медичного персоналу та пацієніт в КП «ЛМКЛ» та відсутністю публічної інформації від Уповноваженого органу (управління охорони здоров'я Луцької міськради) щодо прийнятих мір по непоширенню коронавірусу та безпечності перебування хворих у лікарні, прошу міську раду зобов"язати міське управління охорони здоров'я публічно прозвітувати перед громадою, яка є власником даного закладу, про роботу КП «ЛМКЛ», шляхом проведення пресконференції для ЗМІ.

Зокрема, громаду цікавить:

  1. Що на даний час відбувається в КП «ЛМКЛ»? Чи працюють всі відділення?
  2. Які результати обстеження 80 медпрацівників, в яких відібрали зразки на коронавірус? Чи достатньо цього, щоб виявити всіх заражених серед медперсоналу?
  3. Чи проводиться розслідування правомірності дій посадових осіб Уповноваженого органу, керівника лікарні та медичного персоналу на предмет порушення правил карантинного режиму, самоізоляції та приховування суспільно важливої інформації?
  4. Який стан здоров’я інфікованого медперсоналу та пацієнтів?
  5. Чи мінімізовані для пацієнтів (і яким чином) ризики зараження вірусом від медперсоналу?
  6. Чи достатньо захищений медперсонал? Чи проводять експрес-тести ургентним хворим, які поступають на лікування?», – йдеться у тексті звернення.

Петицію можна підписати за посиланням.

Читайте також: У Луцьку деякі аптеки підвищили ціни на парацетамол

Підписуйся на наш канал у Telegram: https://t.me/lutsk0

Загрузка...
Загрузка...
Коментарі
26 травня
Вчора
24.05.2020