Рівнянин сяде за ґрати за розбещення неповнолітньої падчерки

16:51 07.04.2020
302

Чоловіка з Рівненського району засудили до 7 років тюрми за розбещення неповнолітньої.

54-річний мешканець Рівненського району проведе у в’язниці за вчинення розпусних дій щодо малолітньої особи, вчинене членом сім’ї. Про це інформує прокуратура Рівненщини.

Прокурори Рівненської місцевої прокуратури забезпечили підтримання публічного обвинувачення у кримінальному провадженні стосовно обвинуваченого, який за місцем проживання вчинив умисні розпусні дії відносно малолітньої особи.

У суді прокурор довів, що чоловік у грудні 2018 року скориставшись безпорадним станом малолітньої особи, вчинив розпусні дії щодо своєї 13-річної падчерки, які посягали на охоронювані законом права особи, її нормальний психологічний та фізичний розвиток.

Вироком Рівненського районного суду від 6 квітня особу визнали винним та призначили основне покарання у виді позбавлення волі на строк 7 років та додаткове покарання – заборону на 3 роки займатися будь-якою діяльністю пов’язаною із доглядом, утриманням та вихованням неповнолітніх осіб.

На даний час вирок суду законної сили не набрав, проте до його вступу в законну силу обвинувачений перебуватиме під вартою.

Читайте також: У Рівному затримали крадія велосипедів

Загрузка...
Загрузка...
Коментарі
29 травня
Сьогодні
Вчора
27.05.2020