Фото ілюстративне
Фото ілюстративне

У двох лучан із важкою пневмонією експрес-тести не підтвердили коронавірус

14:53 04.04.2020
622

У Луцькій міській клінічній лікарні перебувають двоє пацієнтів з важкими пневмоніями. Проте експрес-тести на коронавірус показали негативні результати.

Про це у коментарі ІА «Конкурент» повідомив заступник головного лікаря Андрій Смольянінов.

«На сьогоднішній день у лікарні перебуває двоє пацієнтів з пневмонією. Рентгенологічна картина дозволяє запідозрити їх вірусне походження. Пацієнтам при поступленні було виконано експрес-тести – результати їх негативні. Ситуація повторює так, як і у випадку з директором нашого закладу. Заклад діє відповідно до розробленого алгоритму на випадок госпіталізації пацієнта з можливим ризиком інфікування COVID-19», – прокоментував лікар.

Пацієнти госпіталізовані в окремі палати, взято матеріал для проведення ПЛР. Волинська обласна клінічна лікарня та Волинська обласна інфекційна лікарня погоджують перевід цих пацієнтів лише після позитивного результату ПЛР.

«Хочу додати, що публікації в окремих ЗМІ та дописи у мережі фейсбук із звунуваченнями у бік директора нашої лікарні, думаю, пов'язаний з психологічним напруженням у суспільстві та особистою зацікавленістю окремих осіб», – зазначв Андрій Смольянінов.

Читайте також: Луцькі храми у час карантину роздаватимуть продуктові набори тим, хто потребує

Загрузка...
Загрузка...
Коментарі
29 травня
Сьогодні
Вчора
27.05.2020