Підприємець з Любешівщини заплатить 17 тисяч штрафу, бо продавав пиво без ліцензії

15:00 30.03.2020
2232

Суддя Любешівського районного суду Віталій Глинянчук розглянув справу, що надійшла з Любешівського відділення поліції про притягнення до адміністративної відповідальності підприємця з Любешівського району.

Слухання справи відбулось 19 березня. Про це йдеться у постанові суду.

Обвинувачений, бувши підприємцем, продавав алкогольне пиво без одержання ліцензії у магазині «У Шуріка» у селі Велика Глуша Любешівського району. Правопорушення зафіксували у період з 30 листопада по 27 грудня 2019 року.

Підприємець у суді свою вину визнав, пояснив, що правопорушення сталось через його неуважність. У зв'язку із запровадженням в Україні карантину та обмеженнями у торгівлі просив відстрочити виконання постанови про накладення штрафу.

Суддя постановив визнати чоловіка винуватим у вчиненні правопорушення, передбаченого частиною першою статті 164 Кодексу України про адміністративні правопорушення, і накласти штраф у розмірі 17 000 гривень. Також він заплатить на користь держави 420 гривень судового збору. Виконання постанови у частині накладення штрафу суддя відстрочив на шість місяців.

Загрузка...
Коментарі
Загрузка...
28 січня
Вчора
26.01.2021