Влада Рівного передумала впроваджувати спецдозвіл на проїзд в міському транспорті

19:10 26.03.2020
245

Міська влада на засіданні комісії 26 березня частково скасувала анонсовані раніше зміни щодо роботи громадського транспорту.

25 березня, повідомлялось, що тролейбуси та частина маршруток курсуватимуть у режимі спецрейсів з 6 до 10 ранку, а потім з 16 до 20 години, а їздити зможуть лише працівники закладів критично важливої інфраструктури та за посвідченнями або спецперепустками, які влада мала б виготовити за клопотанням роботодавців. Таких заявок надійшло понад 20 тисяч, і саме через значну кількість охочих від цієї практики поки вирішили відмовитись. Про це інформує Суспільне.

Читайте також: Кабмін продовжив карантин до 24 квітня

Нове рішення: перепустки відміняють, тобто їздити можуть усі у визначених раніше кількостях: маршрутка – не більше 10, тролейбус/автобус – не більше 20 осіб, – повідомив речник Рівнеради Микола Прокопчук. Однак, чинним залишили рішення щодо часу роботи, тобто чотири години зранку і чотири години ввечері. Пільгових місць – немає, проїзд – обов’язково у масці.

Міський голова Рівного Володимир Хомко уточнив, що наступне засідання комісії буде 30 березня і якщо до того часу вони зрозуміють, що у такому режимі транспорт курсує добре – так і залишиться. Якщо будуть проблеми – ймовірно, повернуться до питання введення перепусток.

Загрузка...
Загрузка...
Коментарі
8 квітня
Сьогодні
Вчора