Благодійний концерт у Рожищі зібрав повний зал та повну скриньку грошей

12:00 27.02.2020
325

У Рожищі в рамках акції «Здоров'я – дитині, радість – родині» відбувся благодійний концерт на підтримку семирічного Владислава Ткачука. Він проходить стаціонарне лікування (курс хіміотерапії. Діагноз: неходжкінська дифузна Т-клітинна лімфома).

Захід організували 26 лютого у районному домі «Просвіта». Про це пише «Волинь24».

У концерті взяли участь: співак і композитор, заслужений артист естрадного мистецтва України Сергій Скулинець; заслужений артист естрадного мистецтва України Олександр Голощук; авторка і виконавиця пісень Вікторія Гурська; акордеоніст-віртуоз Роман Воронка; чоловічий вокальний квартет «АКОРД» у складі заслужених артистів України: Олега Гонтара, Миколи Палія, Віктора Мрочко та Андрія Зарицького; барабанщик-віртуоз Павло Веснянка; народний аматорський вокальний ансамбль «АКОЛАДА» (керівниця Вікторія Гурська); шоу балет “Dream”; квартет «АКВА» зразкової студії вокального та сольного співу «Зорепад» (керівниця Людмила Семера); солістка Анна Кузава, та дует «Katrin» зразкової студії вокального та сольного співу «Камертон» (керівниця Ірина Матвійчук); зразковий ансамбль танцю «Росинка» (керівниця Алла Ковальчук) та хореографічний ансамбль «Ексклюзив» (керівниця Людмила Волощук).

Зібрані кошти, а це – 55 736 гривень та 5 євро, після концерту передали татові Владислава Андрію Ткачуку. Розчулений чоловік щиро дякував усім небайдужим та передавав присутнім вітання від Владика, який знає, що сьогодні сотні небайдужих зібралися в концертному залі заради нього.

Ініціатори та організатори благодійної акції та концерту: молодіжний простір «City Life», Рожищенський будинок дитячої творчості, районний дім «Просвіта».

Допомогти хлопчику може кожен. Номер картки тата Андрія Ткачука 4731 2191 0417 2220. Телефон 095 450 72 18.

Читайте також: Зірки футболу підтримали хворого хлопчика з Рожища, допомогти можете і ви

Загрузка...
Загрузка...
Коментарі
8 квітня
Сьогодні
Вчора