Людмила Рабчинська
Людмила Рабчинська

Як у Луцьку зробити всі документи при народженні дитини, не виходячи з пологового

16:42 25.02.2020
345

Вісім державних послуг при народженні дитини можна отримати за однією простою електронною заявкою безпосередньо у пологовому будинку.

Таке вдосконалене адміністрування пропонує нова комплексна послуга «єМалятко», яку презентували у Луцьку у вівторок, 25 лютого.

Послуга має на меті спростити отримання всіх необхідних документів при народженні дитини. Ідеться про державну реєстрацію народження дитини та видачу свідоцтва, визначення походження дитини, присвоєння громадянства, реєстрація місця проживання, реєстрація в держреєстрі фізичних осіб – платників податків, призначення допомоги при народженні і таке інше.

Також батьки з багатодітних сімей відтепер просто в пологовому можуть подати заявку на призначення допомоги з багатодітності.


Презентувала програму у Луцьку заступниця міністра цифрової трансформації України Людмила Рабчинська. Про особливості впровадження послуги у Луцьку говорили в.о. міського голови Григорій Пустовіт та голова облради Ірина Вахович. Вони наголосили на тому, що Луцьк активно продовжує удосконалювати надання цієї комплексної послуги. Зокрема, зараз над прийомом заявок працюють спеціалісти міського ЦНАПу. Вони приходять у палати, розповідають про послугу і пропонують сформулювати заявки.


Станом на 25 лютого цього року опрацювали вже 54 заявки від батьків, за якими надали 259 послуг.

У Луцьку в пологовому будинку це можна зробити щопонеділка, серед та п’ятниці з 09:00 до 13:00. В обласному перинатальному центрі скористатися послугою «єМалятко» можна в той же час у вівторок та четвер.

Читайте також: Онлайн-Назар: як у Луцьку працюватиме новий комунальний сервіс
Загрузка...
Загрузка...
Коментарі
9 квітня
Вчора
07.04.2020