Бізнес-академія РМВА
Бізнес-академія РМВА

У Луцьку відкрили оновлену бізнес-академію PMBA в «Адреналін Сіті»

11:00 25.02.2020
247

Більше простору, яскрава фотозона, картини українських художників на стінах та безліч логістичних переваг.

Такою стала оновлена Бізнес-академія практичного менеджменту РМВА, яка відтепер перебуває у стінах культурно-розважального комплексу «АдреналінCity». Урочистий старт роботи академії в новому приміщенні відбувся у понеділок, 24 лютого.Початок роботи академії поєднали зі своєрідним «випускним», під час якого вручали сертифікати випускникам базового курсу. Окрім того, у програмі була презентація цілей академії, виступи директорки Тетяни Репницької, бізнесмена Віктора Корсака, викладачів та співробітників академії. Тепла, майже сімейна презентація перейшла до холу, де на гостей чекали вино, шампанське та смачний святковий торт.
За словами директорки бізнес-академії Тетяни Репницької, нова локація дарує відвідувачам безліч переваг. Найперше, тут великий паркінг, чого не було у центрі міста. Поруч із бізнес-академією розташований ресторан «Вандервіль» та зали кінотеатру, які можна використовувати під час форумів. Є також арт-хостел, в якому зручно поселяти спікерів форуму. Особливою родзинкою для учнів бізнес-академії стало близьке сусідство з Музеєм Корсаків. Тепер для них тут проводять безкоштовні ескурсії та знайомлять із сучасним мистецтвом.

«Мені дуже подобається ця комплексна послуга, яку ми можемо тут надавати. Тому я більше не називаю це місцем. Для мене бізнес-академія в «АдреналінCity» – це вже ціле місто, в якому є все і навіть більше для розвитку, розваг і відпочинку. Це місце можливостей», – каже Тетяна Репницька.

Читайте також: Хто такі блогери і навіщо медіа й бізнесу з ними дружити

Загрузка...
Загрузка...
Коментарі
9 квітня
Вчора
07.04.2020