Збірна України з риболовлі
Збірна України з риболовлі

Збірна України з риболовлі з любомльчанином у складі здобула «бронзу» на чемпіонаті світу

09:00 19.02.2020
339

Збірна України із чотирма волинянами у складі здобула третє місце на чемпіонаті світу з ловлі риби на мормишку.

15-16 лютого відбувся XVIІ Чемпіонат світу з ловлі риби на мормишку з льоду. Змагання проходили на озері Вальватус у місті Варкаус (Фінляндія). Про це повідомляють на сторінці Волинського рибоохоронного патруля у фейсбуці.

У заході взяли участь 13 команд з України, Білорусі, Казахстану, Латвії, Литви, Монголії, Норвегії, Польщі, Румунії, Росії, Фінляндії, Швеції та Естонії.

До складу української збірної потрапили четверо спортсменів з Волині – любомльчанин Павло Хвас, який зараз представляє Тернопільську Федерацію риболовного спорту, Дамір Шихотаров (президент Федерації риболовного спорту України у Волинській області), Віктор Жалнін та Святослав Халєєв.

«Пані та панове, 17-й Чемпіонат світу пішов в історію. Україна стабільно в призерах. Всі виклались на максимум, я «виносив» з зон все що міг, трохи гальмувала в діях минулорічна жовта картка, яка буде діяти ще два наступні роки. Дякую Владу Сидорякіну за крутезну координацію по зоні. Але далі буде, повітре мені, ми сила!» – написав на сторінці у фейсбуці Павло Хвас.

Як написав у фейсбуці координатор Владислав Сидорянін, для збірної України це був непростий турнір, адже наші спортсмени опинились в непростих для себе умовах ловлі. Але українські спортсмени не спасували перед труднощами та змусили похвилюватися впевнених у своїх силах фінських рибалок та інших претендентів на п’єдестал.

Отже, за результатами світової першості у командному заліку перше місце посіла Фінляндія, друге – Росія, третє місце виборола Україна.

Нагадаємо, що на XVI чемпіонаті світу з ловлі риби на мормишку з льоду, який пройшов 26-27 січня 2019 в Болгарії, команда України також здобула бронзу.Загрузка...
Загрузка...
Коментарі
2 квітня
Сьогодні
Вчора