Дорога Амбуків – Дарницьке – Заріччя
Дорога Амбуків – Дарницьке – Заріччя

У прокуратурі з'ясують, скільки бюджетних коштів розтратили на ремонті доріг на Володимирщині

17:17 07.02.2020
189

Володимир-Волинська місцева прокуратура зареєструвала кримінальне провадження про розтрату бюджетних коштів і зловживання, вчинені посадовцями Департаменту регіонального розвитку та житлово-комунального господарства Волинської обласної державної адміністрації, службовцями органів місцевого самоврядування та суб’єктами господарювання.

Зловживання та розтрату виявили під час ремонту доріг місцевого значення у Володимир-Волинському районі у 2019 році, – інформує пресслужба прокуратури області.

Вартість робіт перевищує 37 мільйонів гривень. Поте якість доріг не витримує жодної критики – дорожнє полотно почало псуватися одразу після ремонту, викликаючи нарікання мешканців навколишніх сіл. Крім того з'ясувалося, що роботи не виконані в повному обсязі, хоча кошти за них були сплачені.

У ході проведення огляду доріг та перевірки документації встановили невідповідність якості виконаних робіт, а також розбіжності в обсягах виконаних робіт з об’ємами, зазначеними у довідці про вартість будівельних робіт та витрат, і акті приймання виконаних робіт.

Відомості про внесення недостовірної інформації до офіційних документів задля розтрати бюджетних коштів внесли до Єдиного реєстру досудових розслідувань. Процесуальне керівництво у кримінальному провадженні здійснює Володимир-Волинська місцева прокуратура.

Триває досудове розслідування, яке має на меті з'ясувати, хто причетний до вчинення цих незаконних дій та скільки бюджетних коштів розтратили учасники оборудки.

Нагадаємо, саме мешканці Устилузької об'єднаної громади першими звернули увагу на недобросовісний ремонт відрізку дороги Амбуків – Дарницьке – Заріччя.

Світлини дорожнього покриття мешканці громади прислали на електронну адресу Район Володимир-Волинський.

Читайте також: Володимирчани показали, який вигляд має дорога, яку відремонтували місяць тому

Загрузка...
Загрузка...
Коментарі
30 березня
Сьогодні
29.03.2020