Адвокат, доктор юридичних наук Михайло Ісаков
Адвокат, доктор юридичних наук Михайло Ісаков

Уродженець Рожищенського району став членом дорадчого органу при президентові

16:24 19.11.2019
362

Президент України Володимир Зеленський затвердив персональний склад Комісії з питань правової реформи. Серед членів дорадчого органу є й уродженець села Луків Рожищенського району, адвокат, доктор юридичних наук Михайло Ісаков.

Про це йдеться в указі президента України № 584/2019.

Також цим документом президент затвердив Положення про Комісію з питань правової реформи.

«У роботі Комісії з питань правової реформи беруть участь з правом дорадчого голосу консультанти та спостерігачі від міжнародних організацій», – йдеться в указі.

Комісія з питань правової реформи є консультативно-дорадчим органом при президентові України, діяльність якої ґрунтується на засадах верховенства права, відкритості та прозорості, професіоналізму і доброчесності, самоврядності та незалежності в ухваленні рішень.

Вона у своїй діяльності керується Конституцією та законами України, міжнародними договорами України, актами президента України, іншими актами законодавства, а також демократичними стандартами та найкращими світовими практиками, зокрема держав – членів Європейського Союзу.

Основним завданням комісії є сприяння подальшому розвитку правової системи України на основі конституційних принципів верховенства права, пріоритетності прав і свобод людини і громадянина з урахуванням міжнародних зобов'язань України.

Загрузка...
Загрузка...
Коментарі
17 лютого
Вчора
15.02.2020