Чому нововолинці обіцяють перекрити трасу Нововолинськ – Іваничі

13:27 19.11.2019
693

У понеділок, 18 листопада, нововолинський міський голова Віктор Сапожніков провів черговий прийом громадян. За допомогою у вирішенні наболілих питань звернулися більше 30 нововолинців.

Очільник шахтарського міста розглянув два колективних звернення і 12 індивідуальних, – інформує Нововолинськ.com.

Проблеми, з якими звертались жителі шахтарського міста, в основному, стосувались житлово-комунальної та соціальної сфери, а також земельних питань.

З колективним проханням до очільника міста звернулись жителі провулку Березового. Вони обурені тим, що перенесли автобусну зупинку і вимагають зробити її ближче до своїх будинків, або ж облаштувати ще одну «на вимогу» якнайближче повороту на РЕС. В іншому випадку погрожують перейти до більш радикальніших методів, наприклад, перекрити трасу Нововолинськ – Іваничі. Адже наразі маршрутки зупиняються лише неподалік «Продхолоду». І місцевим мешканцям потрібно по кілька разів на день ходити кілька кілометрів «дорогою життя».

«Ми обурені тим, що автобусну зупинку поблизу колишнього «Молокозаводу» перенесли по маршруту Нововолинськ – Благодатне ближче до «Продхолоду». Під час перекладання нового водогону Нововолинським водоканалом було зруйновану стару зупинку, внаслідок чого водії маршруток вимушені були зупинятись приблизно в районі її колишнього існування. А на днях ми з подивом виявили такий собі «сюрприз»: певно для зручності відвідувачів «Крайньої хати» у вигляді новісінького знака зупинки ще на метрів 400 далі від повороту на РЕС. А провулок Березовий, де ми живемо, розташований більш ніж за кілометр від автотраси по сусідству з Нововолинською філією ПрАТ «Волиньобленерго» . Оскільки в цьому районі нема навіть простого продуктового магазину, то нам необхідно за всім необхідним щоразу ходити «дорогою життя». Раніше нам в любу погоду та пору доби, вздовж дороги без тротуарів і так було далеко добиратись до міської інфраструктури, а зараз, у зв’язку із перенесенням зупинки, стало ще на пів кілометра далі ходити. А це немічні пенсіонери, сім’ї з малими дітьми і школярі. А це важко, страшно і небезпечно. Тому благаємо, допоможіть!», – наголосила одна із заявниць.

Очільник шахтарського міста зазначив, що це питання повинне вирішувати ДП «Облавтодор». Адже траса, на якій і знаходиться ця зупинка, підпорядковується саме йому. Однак, пообіцяв домовитися з керівництвом цього підприємства і допомогти людям вирішити їхню проблему.

«Насамперед, потрібно відновити те, що було зруйновано Водоканалом. А вже потім потрібно домовлятися з керівництвом ДП «Облавтодору», адже ця траса їхня. І облаштовувати зупинки мають право лише вони. Але я спробую домовитись, щоб зробити ще одну зупинку «на вимогу» ближче до ваших будинків. Я постараюсь Вам допомогти», – запевнив мер.

Читайте також: М'ясо, риба, молочні продукти: як харчують нововолинських школярів
Загрузка...
Загрузка...
Коментарі
27 жовтня
Вчора