Фото ілюстративне
Фото ілюстративне

У скільки грошей обійдеться будівництво амбулаторії на Любомльщині

11:49 18.11.2019
326

У селищі Головне на Любомльщині планують побудувати до кінця 2020 року амбулаторію загальної практики сімейної медицини.

Відкриті торги оголосили на сайті публічних закупівель Prozorro.

На тенднері авизначатимутиь виконавця робіт з нового будівництва амбулаторії на вулиці Незалежності,10 в селищі Головне.

Тендерні пропозиції приймають до 29 листопада, аукціон розпочнеться 2 грудня. Строк виконання робіт – до 31 грудня 2020 року. Очікувана вартість становить 7,5 мільйона гривень.

Передбачили здійснення земляних робіт, влаштування бетонних фундаментів, мурування стін, влаштування перегородок з газобетон них блоків, укладання перемичок, улаштування перекриттів, влаштування покрівель з металопрофілю, встановлення вікон та дверей, внутрішнє опорядження, зовнішнє оздоблення з утепленням фасадів мінеральними плитами, утеплення цоколя та фундаменту в землі, виготовлення конструкцiй дашка,ущiльнення грунту щебенем, встановлення пандусів, монтаж систем опалення, вентиляції, водопроводу, каналізації, монтаж електрообладнання, монтаж пожежної сигналізації, проведення інтернету, телемедчне обладнання, встановлення огорожі, благоустрій території та інше.

Загрузка...
Загрузка...
Коментарі
17 лютого
Вчора
15.02.2020