Вода / Фото ілюстративне
Вода / Фото ілюстративне

У 2020 році у Ковелі подорожчає вода

14:09 13.11.2019
358

У Ковелі переглянуть тарифи на послуги з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення на 2020 рік.

Про це повідомляється на сайті УВКГ «Ковельводоканал».

Адміністрація водоканалу звернулася до виконавчого комітету Ковельської міської ради із заявою та розрахунковими матеріалами для встановлення нових тарифів. Зазначається, що діючі на сьогоднішній день тарифи є збитковими і не відшкодовують фактично понесені витрати. Так, збитки від основної діяльності станом на 1 жовтня 2019 року становлять – 1 мільйон 332,709 гривень, у тому числі:

  • з централізованого водопостачання – 746,911 гривень;
  • з централізованого водовідведення – 585,798 гривень;.

Гострий дефіцит фінансових ресурсів не дає підприємству змоги вчасно і повністю відшкодувати експлуатаційні витрати, сплачувати бюджетні податки, розраховуватись у повному обсязі за спожиту електроенергію, одночасно при цьому забезпечуючи споживачів нашого міста якісними і у повному обсязі послугами з централізованого водопостачання та водовідведення.

Основні причини, що впливають на ріст собівартості послуг з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення є зростання основних складових тарифу, зокрема, вартості електроенергії (відповідно до закону України «Про ринок електричної енергії», що функціонує за європейськими стандартами) та інших матеріальних ресурсів,заробітної плати через зростання розміру прожиткового мінімуму, який з 1 грудня 2019 року передбачено законом України «Про державний бюджет на 2019 рік» у розмірі – 2102 гривень, відповідно, збільшення податків і зборів до бюджету, а також зростання амортизаційних відрахувань та інших витрат.

Згідно проведених відповідно до законодавства розрахунків, плановані на 2020 рік тарифи становитимуть:

  • на централізоване водопостачання — 8,54 грн.(без ПДВ);
  • на централізоване водовідведення — 13,096 грн.(без ПДВ);

Ріст тарифів в середньому становить 22%.

Пропозиції та зауваження щодо встановлення тарифів на послуги централізованого водопостачання та централізованого водовідведення на 2020 рік приймаються до 25 листопада за адресою: м. Ковель, вулиця Івасюка,13.

Загрузка...
Загрузка...
Коментарі
17 лютого
Вчора
15.02.2020