РАЙОН.IN.UA

Поліція оштрафувала чиновника Луцькради

15:00 06.11.2019
222

На початку вересня до патрульної поліції Волині у Луцьку звернулись мешканці вулиці Кравчука: за однією з адрес був відсутній дорожній знак 5.35.2 – пішохідний перехід.

Про це йдеться на сторінці патрульних.

Працівники відділу безпеки дорожнього руху направили на департамент ЖКГ міськради вимогу усунути цей недолік. Через три тижні отримали відповідь, що все виконали, а знак встановлений. Однак після обстеження цієї ділянки поліцейські знову виявили відсутність дорожнього знаку, тож на відповідального посадовця міськради винесли постанову за ч. 1 ст. 140 КупАП та наклали штраф 1 020 гривень.

Нагадаємо, що протягом жовтня комісія в складі представників патрульної поліції та відповідальних організацій оглядали вулиці міста. За результатами направили лист в орган місцевого самоврядування щодо ліквідації виявлених недоліків, адже саме на його балансі перебуває вулично-шляхова інфраструктура.

Такі проблеми, як ямковість, просідання проїзної частини, занижені люки, стан світлофорних обєктів, розміщення без погодження зовнішньої реклами в заборонених місцях та інші суттєво впливають на безпеку дорожнього руху. За 9 місяців поточного року на вулицях міста зареєстровали 789 дорожньо-транспортних пригод, з них з потерпілими 167, в яких 6 осіб загинули та 212 травмовалися.

Загрузка...
Загрузка...
Коментарі
21 листопада
Вчора
19.11.2019