РАЙОН.IN.UA

У Рожищі нагородили переможців футбольного чемпіонату району

17:28 04.11.2019
241

Футбол – найпопулярніша у світі гра, яка відіграє важливу виховну роль в навчанні та розвитку молоді. Цим видом спорту у Рожищенському районі займається третина молодого населення.

У чемпіонаті району цього року взяли участь 9 команд. Перемогу здобула команда КСПТ «Рудня», друге місце вибороли юні футболісти ФК «Духче», третє – ФК «Радошин». 1 листопада у Рожищенській райдержадміністрації за підсумками цьогорічного футбольного сезону відбулася зустріч з найбільш завзятими спортсменами, повідомили у РДА.

Керівниця апарату районної державної адміністрації Жанна Дубчук привітала футболістів та вручила нагороди.

Голова федерації футболу району Анатолій Мищук подякував керівництву району за співпрацю та розповів про плани на 2020 рік.

Святкового настрою присутнім додали творчі вітання від вихованців дитячої театральної студії «Промінчики».

Загрузка...
Загрузка...
Коментарі

Мешканець

23:34 04.11.2019

Так все добре, тільки під час заходу постійно з представників колегії яка нагороджувала постійно хтось втікав, коли вітали діти призерів взагалі всі вийшли і нікого не було окрім спортсменів, на мою думку це неправильно, що працівники влади халатно відносяться до таких подій, Тай ще до того всього переможців за перше місце нагородили чотирма видами різних медалей, ГАНЬБА...

21 листопада
Вчора
19.11.2019