Анна Карась (у центрі) з ведучими програми Анатолієм Бондаренко та Жанною Тихоновою
Анна Карась (у центрі) з ведучими програми Анатолієм Бондаренко та Жанною Тихоновою

Журналістка з Волині на телепередачі «Жди меня. Україна» розшукувала двоюрідного дідуся

16:20 03.11.2019
1288

Волинська журналістка, яка працює в мережі гіпер-локальних ЗМІ Район.in.ua, Анна Карась взяла участь у зйомках програми «Жди меня. Україна», яка виходить на телеканалі «Інтер».

Про це медійниця написала на своїй сторінці у Facebook.

Анна Карась розшукувала брата своєї бабусі Ганни Левчук Леоніда Савоша.


«Кілька разів бувала вже на зйомках різних програм. Звісно, здебільшого, як журналістка. А сьогодні стала учасницею телепередачі «Жди меня» на «Інтері». З дитинства дивилася з бабусею цю передачу і навіть подумати не могла, що потраплю сюди на ефір. А бабуся все казала: «Скільки людей вони вже знайшли, навіть у різних частинах світу. От би й мого рідного брата знайшли...»
В лютому онучка бабусі Альонушка Бондарук заповнила заявку і ось через вісім місяців я на зйомках.На жаль, брат бабусі помер, але в нас є контакти рідні в Латвії.
Безмежна вдячність усім, хто творить цю програму. На «Жди меня» вирують справжні емоції, все знімають з першого дублю, а головне – людям допомагають відбудовувати містки зі своїми рідними.
У захваті від того, як усе відбувалося на кіностудії Довженка: всі привітні, уважні, а ведучі Анатолій Бондаренко та Жанна Тихонова не лише профі, а й щирі люди, які працюють по 10 годин поспіль у записі та щоразу повертаються з посмішкою і фотографуються з усіма охочими», - поділилася враженнями від зйомок Анна Карась.

Загрузка...
Загрузка...
Коментарі
27 лютого
Сьогодні
Вчора