РАЙОН.IN.UA

«Найбільше Світязь нагадує Арктику», – шацька фотографка про туманне озеро

16:36 01.11.2019
523

Шацька фотографка Евеліна Євдокимова опублікуівала атмосферні світлини туманного Світязя.

Проте у соцмережі разом із світлинами шачанка виклала допис, у якому не лише описує свої відчуття красою туманного Світязя, а й закликає припинити постити невдалі світлини обмілілого озера, натомість довіритися фахівцям у вирішенні цієї проблеми.

Подаємо допис без змін.

«Сьогодні озеро Світязь було надто мовчазним, його накрив густий туман, куди не міг увірватися навіть самий легкий вітерець. А дивлячись по діагоналі зовсім не було видно смугу горизонту, острів і той зник в імлі, лише в серпанку ледве виднівся почорнілий очерет. Та найбільше Світязь нагадував Арктику, скупчена піна від вчорашніх хвиль лежала, мов сніг, а неосяжний туман стояв стіною так, начебто насувалась хуртовина.

Читайте також: Кадри із казки, або туманна магія озера Чорне

Милуватися простором озера можна вічно, незважаючи на холод глибокої осені.

Нажаль я, стала свідком неприємної розмови чоловіка, котрий говорив по вебкамері і мовляв: «Ти подивися, подивися на цей страшний Світязь, вода висохла біля берега, це жахливо, я відійшов аж на -надцять» метрів, та то катастрофа».

Звертаюся до всіх, хто подібно робить або поширює ганебну інформацію понад 2-3 місяці щодо обміління озер. Люди, ПРИПИНІТЬ так чинити, ви не покращите ситуацію, публікуючи на весь світ некрасиві і невдалі фото водойм, а лише погіршите ситуацію!!! А особливо туристичні сторінки і групи в соціальних мережах. Хто ж сюди літом приїде???

Про Шацькі озера і так не уся країна знає, а через ваші негативні «пости» і фото перестануть їхати і ті, що знають. За цим станом слідкують спеціалісти, науковці і працівники ШНПП, які компетентні в даному явищі.

Я дуже обурена таким ставленням людей до середовища і місцевості, у яких вони живуть. Адже природа, яка вас оточує, є тим самим вашим будинком і подвір'ям. Ви ж не фотографуєте свою оселю з підписом «Гляньте на цю облуплену хату», а це на кшталт.

Тому, думаю, мій пост побачить якнайбільше мешканців нашого Шацького поозер'я», – йдеться у дописі.
Без допомоги людини зарадити обмілінню Світязя неможливо, – фахівці

Народний депутат закликав урядовців рятувати Світязь

Разом зі Світязем міліють ще два десятки озер Шацького нацпарку – сюжет на Інтері

«Не сподівайтеся на «доброго царя» Зеленського, який підніме води Світязя», – шеф-редактор волинського телеканалу

Шацький армагеддон, або хто вбиває Світязь. БЛОГ

Загрузка...
Загрузка...
Коментарі
15 листопада
Вчора
13.11.2019