РАЙОН.IN.UA
Інформує начальниця управління фінансів райдержадміністрації Лілія Клебанська
Інформує начальниця управління фінансів райдержадміністрації Лілія Клебанська

Які сільські ради Рожищенського району мають найгірші показники плати за землю

14:18 01.11.2019
226

Підсумки виконання бюджету Рожищенського району за 9 місяців цього року проаналізували на засіданні колегії районної державної адміністрації, яке відбулось під керівництвом голови районної державної адміністрації Інни Гайворонської.

31 жовтня з інформацією перед присутніми виступила начальниця управління фінансів райдержадміністрації Лілія Клебанська, повідомили у РДА.

Зведений бюджет району по доходах загального фонду (без врахування субвенцій з державного бюджету) за 9 місяців виконали на 104,1%. Надійшло власних і закріплених доходів 63,8 мільйона гривень, або виконання становить 106% за помісячним розписом. Базової та додаткової дотації надійшло 28,1 мільйона гривень, або виконано на 100%.

Міський бюджет виконаний на 109,6%, селищний – на 187,1%, районний – на 101%.

Місцеві бюджети району за власною дохідною базою виконані на 116,2%.

У порівнянні з минулим роком надходження до місцевих бюджетів району збільшились на 8,9 мільйона гривень, або 116,3%. Основним бюджетоутворюючим джерелом наповнення місцевих бюджетів, що складає 55,9% у структурі надходжень є податок на доходи фізичних осіб, якого надійшло за 9 місяців 35,7 мільйона гривень, що становить 100,9% виконання до плану на звітну дату.

Наступним за обсягом надходження до місцевих бюджетів є податок на майно. Цього податку надійшло 12,9 мільйона гривень, або план за 9 місяців виконали на 108,5%.

Основною складовою податку на майно є плата за землю. До рівня минулого року плати за землю надійшло в цілому по району більше на 2,7 мільйона гривень. Найкращі показники по Рожищенській міській, Кобченській, Переспівській, Руднянській сільських радах. Негативна динаміка по платі за землю за 9 місяців до відповідного періоду минулого року спостерігається по Пожарківській, Луківській, Дубищенській, Сокілській, Щуринській, Береській сільських радах.

На проплату за спожиті енергоносії спрямовано 8,1 мільйона гривень, або кошти освоєно на 57,4% до планової цифри (14 мільйонів гривень). За 9 місяців використано коштів на енергоносії на 1,3 мільйона гривень більше, ніж у відповідному періоді минулого року.

Заборгованість за спожиті енергоносії станом на 1 жовтня відсутня.

Загрузка...
Загрузка...
Коментарі
15 листопада
Вчора
13.11.2019