РАЙОН.IN.UA

Заради порятунку Світязю варто зібрати надзвичайну сесію Волиньради – Володимир Гунчик

17:27 31.10.2019
275

Питання порятунку озера Світязь варте того, щоб зібрати не просто позачергову, а надзвичайну сесію Волинської облради – так вважає екс-голова Волинської ОДА, депутат від фракції «Солідарність» Володимир Гунчик.

Про це він розповів в інтерв’ю виданню «Перший».

Проблема Світязю мала б бути основним питанням під час чергової 25 сесії Волиньради, каже Володимир Гунчик.

«Голова облради мала б поставити його першим. Вже повинні були надати інформацію експерти. Вже повинен був залучений максимальний ресурс для того, щоб ми зрозуміли, що робиться на Світязі. Одні говорять, що хтось впливає на ці речі, інші – про шлюзи, а оцінки реальної нема. А ми ці питання пройшли так… По пісочку, сказав би. Для Волині втрата Світязю – це катастрофа. Хоча місцеві жителі говорять, що такі випадки були. Озеро вже міліло. Але для волинської громади – то питання номер один. 90% сьогоднішніх питань не вартують питання Світязю», – зауважує депутат.

На думку Володимира Гунчика, на Волині варто зібрати надзвичайну сесію обласної ради, де розглянули б проблему змілінням Світязю.

«Я дуже хотів би, щоб керівники депутатських комісій першим питанням на наступну сесію (або навіть на надзвичайну сесію, добре було б і таку зібрати!) поставили порятунок озера Світязь. Треба, щоб вона звучала як надзвичайна. Бо нам необхідно звернути увагу держави до цього. Ми ж кажемо «перлина України», так? А яка ж то перлина, коли ми про неї не говоримо?» – наголошує Володимир Гунчик.

Нагадаємо, на сайті Президента України зареєстрували петицію «Порятунок озера Світязь». Поставити свій підпис можна за посиланням: петиція.

Читайте також:

Все, що зараз відомо про обміління Світязя

Народний депутат закликав урядовців рятувати Світязь

В області виділять 150 тисяч на дослідження причин обміління Світязя

На каналі «Україна» розповіли, що може врятувати Світязь

Загрузка...
Загрузка...
Коментарі
15 листопада
Сьогодні
Вчора