РАЙОН.IN.UA

Шаччина: депутати райради просять СБУ перевірити факт заволодіння землею

17:55 31.10.2019
245

На сесії Шацької районної ради депутати затвердили звернення, яке стосувалося фактів незаконного заволодіння землями сільськогосподарського призначення за межами населених пунктів.

Питання законності виділення ГУ Держгеокадастру у Волинській області особливо привабливих земельних ділянок за межами населених пунктів на території Шацького району, за словами Сергія Карпука, голови Шацької районної ради, тягнеться ще з 2014 року.

Районна рада неодноразово скеровувала свої звернення до різноманітних служб, аби ті перевірили законність надання земель в особливо великих розмірах обласними посадовцями Держгеокадастру. Прокуратура та поліція розслідували ці факти відповідно до відкритих кримінальних проваджень, проте наразі «віз і нині там»: більшість земельних ділянок, які надавались двом-трьом особам без погодження органами місцевого самоврядування (що, за словами депутата Сергія Сидорука, є порушенням Держгеокадастром свого ж таки розпорядчого документу), уже поділені та передані у власність іншим особам, що підтверджує публічна кадастрова карта.

«Кримінальну справу було закрито, арешт із земельних ділянок зняли. Ми контактували із нашими львівськими колегами, провели роботу з юристами, встановили коло осіб, яким вдалося отримати землі в Шацькому районі, усю хронологію «подій», відстежили декларації людей, котрі отримали землю. Ці факти ми чітко вказали у своєму зверненні до Верховної Ради, Президента, НАБу та СБУ, прокуратури Волині», відзначив Сергій Карпук.

Зрештою, депутати райради просять «вищестоящих» належним чином відреагувати на факти, які виклали у зверненні на майже п’ятьох аркушах та провести перевірку цих фактів, розпочати досудове розслідування за фактами, викладеними у зверненні, а про результати повідомити Шацьку райраду у встановленому законом порядку.

Загрузка...
Загрузка...
Коментарі
18 листопада
Сьогодні
Вчора
16.11.2019