РАЙОН.IN.UA

Митрополит Луцький і Волинський Михаїл очолив синодальний підрозділ ПЦУ

15:10 30.10.2019
288

На засіданні Священного синоду митрополита Луцького і Волинського Михаїла призначили керувати новоствореною комісією з питань монастирів та чернецтва.

Про це йдеться на сайті Волинської єпархії ПЦУ.

До його наступного засідання владика має подати пропозиції щодо персонального складу комісії. Добре відомо, що в нашій єпархії напрацьовано чималий досвід у відновленні старих і спорудженні нових обителей, налагодженні монашого життя.

Окрім того, виконувачем обов’язки голови щойно створеного синодального видавничо-просвітницького управління призначили священника Івана Сидора, клірика Київської єпархії родом із Горохова.

«Управління нашої єпархії давно чекало, що з’явиться такий підрозділ, бо маємо чималі напрацювання і в цій галузі, тому готові ділитися досвідом. На жаль, наші проєкти довгими роками не розглядались у патріархії УПЦ КП, тож надіємося, що в ПЦУ становище зміниться», – йдеться у повідомленні.

Заступником голови богословсько-літургічної комісії став єпископ Кропивницький і Голованівський Марк (Левків), випускник Волинської духовної семінарії Київського патріархату, якого волиняни пам’ятають як першого ігумена відродженого Жидичинського монастиря.

Загрузка...
Загрузка...
Коментарі
21 листопада
Вчора
19.11.2019