РАЙОН.IN.UA
Під час хресного ходу
Під час хресного ходу

За три дні хресний хід відвідав 20 сіл Рожищенського району. ФОТО

11:25 29.10.2019
814

Упродовж трьох днів, з 25 по 27 жовтня, загальноєпархіальний хресний хід відвідав 20 сіл Рожищенського благочиння та храм у місті Рожище.

Хресним ходом усі парафії єпархії відвідують три святині – Тихвінська ікона Божої Матері, ікона Жінок Мироносиць, написана на Святій горі Афон, та мощевик, у якому зібрані частинки нетлінних мощей угодників Божих, повідомляє Православна Волинь.

У п’ятницю, 25 жовтня, хрестохідці відвідали Свято-Дмитрівський храм у селі Рудня, Свято-Володимирський – у селі Дубище, Святої Рівноапостольної Марії Магдалини – у селі Носачевичі, Свято-Покровський – у селі Крижівка, Свято-Миколаївський – у селі Луків та Свято-Різдво-Богородичний – у селі Топільно.

У суботу, 26 жовтня, святині завітали до Свято-Стефанівського храму у селі Пожарки, до Свято-Вознесенського – у селі Кобче, до Свято-Троїцького – у селі Сокіл, до Свято-Успенського – у селі Навіз, до Свято-Казанського – у селі Духче, до Свято-Петро-Павлівського – у селі Іванівка, до Свято-Покровського – у селі Мильськ та до Свято-Миколаївського – у селі Переспа.

Зранку в неділю, 27 жовтня, у Свято-Михайлівському храмі міста Рожище була звершена Божественна літургія, опісля ікони відвідали також і Свято-Миколаївський храм у селі Кременець, Свято-Троїцький – у селі Рудка Козинська, Свят. Іоанна Милостивого у селі Любче, Свято-Георгіївський у селі Залісці, Свято-Луківський у селі Доросині та Свято-Воскресенський у селі Кияж.

У кожному селі віряни зустрічали святині краю. Під відкритим небом та з молитвами люди зустрічали Богородицю у своїх селах.

У храмах, які відвідують хрестоходці, традиційно служать молебень з акафістом.
Читайте також: Духче: у селі відзначили храмове свято

Загрузка...
Загрузка...
Коментарі
13 листопада
Вчора
11.11.2019