РАЙОН.IN.UA
Юрій Погуляйко
Юрій Погуляйко

Повідомили, хто очолить Волинську ОДА

21:27 28.10.2019
1317

Кабінет Міністрів України на своєму виїзному засіданні у місті Маріуполь Донецької області погодив призначення голови Волинської ОДА.

Ним стане експерший заступник очільника Луганської облдержадміністрації Юрій Погуляйко. Передає Урядовий портал.

Окрім того, на засіданні погодили призначення керівників Полтавської, Сумської, Хмельницької та Чернівецької обласних держадміністрацій.

Довідково:

22 серпня Віталій Комарницький своїм розпорядженням призначив Юрія Погуляйка на посаду першого заступника голови обласної державної адміністрації.

Юрій Михайлович Погуляйко народився у селі Верхнєшевирьовка Краснодонського району Луганської області 12 листопада 1978 року.

Має три вищі освіти. Закінчив Луганський державний аграрний університет (менеджер організацій і підприємств), Міжрегіональну Академію управління персоналом (юрист), Академію управління Міністерства внутрішніх справ (юрист).

Трудову біографію почав дільничним інспектором міліції, оперуповноваженим відділення Державної служби боротьби з економічної злочинністю Краснодонського міського відділу УМВС України в Луганській області.

Проходив службу на посадах рядового на начальницького складу в органах внутрішніх справ МВС України в Миколаївській, Дніпропетровській, Чернігівській та Луганській областях, потім – в Національній поліції України.

Останнє місце роботи до призначення першим заступником голови Луганської облдержадміністрації – служба в податковій міліції Головного управління ДФС у Донецькій області.

Сімейний стан – одружений, має двох дітей.

Загрузка...
Загрузка...
Коментарі
14 листопада
Вчора
12.11.2019