РАЙОН.IN.UA
Керівництво Ратнівського району
Керівництво Ратнівського району

У Ратному вшанували пам'ять полеглих визволителів України. ФОТО

15:38 28.10.2019
199

У райцентрі Ратне вшанували пам’ять загиблих українців, які брали участь у визволені країни від фашистських загарбників.

Про це пише відділ внутрішньої, інформаційної політики та організаційної роботи апарату райдержадміністрації.

На території України загарбники вчинили численні злочини проти людства та людяності, воєнні злочини та злочини геноциду, внаслідок чого Українському народові було завдано величезних втрат.

До вшанування українців, які віддали життя, виганяючи нацистських окупантів в лавах Червоної армії, Української повстанської армії, долучилися перший заступник голови райдержадміністрації Євген Савлук, керівник апарату районної державної адміністрації Світлана Юзепчук, голова районної ради Михайло Макарук, Ратнівський селищний голова Володимир Кулик.

Довідково:

28 жовтня Україна відзначає 75 річницю вигнання нацистських окупантів із України. Це свято встановлено в Україні згідно з Указом Президента від 20 жовтня 2009 року № 836/2009 «з метою всенародного відзначення визволення України від фашистських загарбників, вшанування героїчного подвигу і жертовності українського народу у Другій світовій війні».

Загрузка...
Загрузка...
Коментарі
20 листопада
Вчора
18.11.2019