РАЙОН.IN.UA

У Луцьку відбудеться прем’єра дослідницького фільму

08:38 28.10.2019
322

У Луцьку відбудеться показ першого повнометражного фільму від творців Ukrainer – «Ukrainer. The Movie».

Прем’єра – у п’ятницю, 1 листопада, інформують організатори.

«Ukraïner. The Movie» – це історія про буденне життя однієї з найбільш невідомих країн європейського континенту. Фільм розповідає історії про героїв із різних куточків України, їхнє життя та побут, ремесла й мистецтво, цікаві ініціативи та культуру.

Персонажі кінострічки не пов’язані між собою, їхні світи різні, утім, ця різність об’єднує країну. Фактично фільм «Ukraïner. The Movie» покаже один день із життя України.

Запрошуємо усіх охочих на 19:00 у РЦ «Промінь»/Grand Central food terminal. (проспект Президента Грушевського, 2, Луцьк, 43000).

Вхід вільний, але за попередньою реєстрацією. Зареєструватися можна за покликанням: https://forms.gle/EcWGMqVDrM3E6aqG8

Фільм знято за підтримки Українського Культурного Фонду.

Довідково: Ukraїner — волонтерський медіапроєкт, який у дослідницьких експедиціях відкриває справжню, несподівану, цікаву та автентичну Україну. До творення проєкту залучено понад 300 волонтерів, а матеріали Ukraїner виходять уже десятьма мовами.

Перше коло експедицій Ukraїner тривало із червня 2016 до жовтня 2018 року та охопило всі історичні регіони, крім тимчасово окупованих територій. Результатом цих розвідок стали понад 200 виданих історій на сторінках ukrainer.net, книжки «Ukraїner. Країна зсередини» та «Ukraïner. Ukrainian Insider». Наразі команда Ukraїner продовжує досліджувати традиції та фіксувати сучасну історію України.

Загрузка...
Загрузка...
Коментарі
18 листопада
Сьогодні
Вчора
16.11.2019