РАЙОН.IN.UA

Луцька «Волинь» у західноукраїнському дербі мінімально переграла «Минай»

23:59 26.10.2019
667

До матчу проти «Миная», який відбувся 26 жовтня в рамках 15-го туру Першої ліги на стадіоні «Авангард», лучани підійшли на виграшній хвилі: в останніх чотирьох іграх підопічні Андрія Тлумака не знали гіркоти поразок. Напередодні зустрічі півзахисник «Волині» Денис Кожанов, якого, до слова, визнали найкращим гравцем минулого туру, в одному з інтерв’ю зазначив, що поєдинок проти Миная буде яскравим та безкомпромісним, адже обидві команди ставлять перед собою завдання вийти в УПЛ.

Перший тайм

З перших хвилин обидві команди грали доволі обережно. Декілька небезпечних моментів біля воріт суперника створив півзахисник «хрестоносців» Василь Курко, який раз по раз підключався до стандартних положень. У середині першого тайму м’яч після удару головою влучив у руку захисника «Миная», але арбітр не став призначати пенальті у ворота Андрія Поповича. Наприкінці першого тайму відзначитися результативними діями міг Младен Бартуловіч. Однак у першому випадку хорватському півзахиснику «Волині» не вдалося забити, а трохи згодом ефектна передача п’яткою на 11 метрів не знайшла адресата.

Другий тайм

По перерві «Волинь» продовжувала тиснути на ворота суперника, але досягти бажаного результату не вдавалося: спершу Курко пробив головою точно в руки голкіпера «Минаю», а згодом Сіаваш Хагназарі послав м’яч над поперечиною. Ближче до середини другого тайму нападник «хрестоносців» Ігор Карпенко лівим флангом наблизився до воріт суперника і «гарматним» пострілом відправив м’яч у напрямку воріт «Минаю» – «кулястий» влучив у ближню бокову стійку воріт гостей. На 64-й хвилині поєдинку коуч «хрестоносців» Андрій Тлумак вирішив пожвавити гру і замість Бартуловіча на полі з’явився Олександр Климець. Вже на 69-й хвилині свіжий Климець прорвався лівим флангом та віддав точний пас у центр, а Кожанов з лінії карного майданчика потужним ударом від поперечини влучив у сітку воріт – 1:0.

Після пропущеного голу підопічні Василя Кобіна намагалися встановити паритет у матчі. Енріке Араужо спершу пробив вище воріт «Волині», а на 81-й хвилині не реалізував майже стовідсотковий момент, пробивши повз ворота Владислава Леванідова. Вже у компенсований арбітром час «Волинь» могла забивати вдруге: лучани, скориставшись помилкою гравців «Миная» при стандарті, вибігли у контратаку. Кожанов пройшов правим флангом і відкотив у центр, але Іван Цюпа з-за меж штрафного майданчика не зміг влучити у порожні ворота. Фінальний свисток зафіксував перемогу «Волині» у західноукраїнському дербі.

«Я своїх хлопців попереджав про те, що гра буде до першого забитого м’яча. Хто заб’є першим, той і переможе», – сказав після матчу головний тренер «Миная» Василь Кобін.

«Якщо говорити по грі, то зіграли дуже строго. Ми розуміли ціну цього матчу, нам потрібні були ці три очки. Я задоволений тою грою, яку сьогодні продемонструвала команда. Головне – це перемога. І ми її сьогодні здобули», – сказав на післяматчевій пресконференції головний тренер «Волині» Андрій Тлумак.

Таким чином, після першого кола чемпіонату «Волинь» має у своєму активі 28 очок та посідає п’яте місце в турнірній таблиці. Наступний поєдинок червоно-білі зіграють 2 листопада в Луцьку проти «Прикарпаття».