РАЙОН.IN.UA

Для волинських лікарень закупили йодованої речовини на сто тисяч доларів. ФОТО

20:00 24.10.2019
322

Для стентування та коронарографії волинян придбали рентгенконтрастної йодовмісної речовини на понад сто тисяч доларів.

Рентгенконтрастна йодовмісна речовина для проведення стентування та коронарографії «Йогексол» – уже у медзакладах Волині. Це постачання у рамках угоди, підписаної із переможцем тендеру ІCB-G 6.2.2.2/8 «Закупівля медичного обладнання та розхідних матеріалів для медичних закладів вторинного та третинного рівнів (2 фаза)», виконало товариство з обмеженою відповідальністю «Людмила-Фарм». Воно стало можливим завдяки реалізації у краї субпроєкту «Вдосконалення медичної допомоги хворим із хворобами системи кровообігу у Волинській області».


Відповідно до умов тендеру, для трьох лікарень – Волинської обласної клінічної, Луцької міської клінічної та Ковельської центральної районної – придбали рентгенконтрастну йодовмісну речовину для проведення стентування та коронарографії (адже власне у цих медичних закладах працюють придбані за кошти субпроєкту ангіографи). Загалом, відповідно до умов договору, закупили 3681 флаконів ємністю 100 мл кожен.


Наразі постачальник привіз половину прописаної у договорі партії розчину для ін’єкцій «Йогексол» (ТОМОГЕКСОЛ) (виробник ПАТ «Фармак»). Інша частина прибуде у середині 2020 року (що пов'язано із терміном придатності). Вартість договору – 104,3 тисячі доларів США. До слова, цей розчин для волинян із серцево-судинними недугами за потреби надаватимут на безоплатній основі.

Читайте також: Сімейний лікар з Волині розповів про власні підходи до роботи


Загрузка...
Загрузка...
Коментарі
14 листопада
Вчора
12.11.2019