РАЙОН.IN.UA
Маневицькі лісники відновили рекреаційний пункт «Холодок»
Маневицькі лісники відновили рекреаційний пункт «Холодок»

Маневицькі лісники відновили рекреаційний пункт «Холодок»

11:16 24.10.2019
146

У Маневицькому лісництві налічують три рекреаційних пункти, два з яких розташовані поблизу траси Луцьк-Маневичі-Любешів, а один неподалік від лісової дороги.

Нещодавно лісівники ДП «Маневицьке лісове господарство» оновили рекреаційний пункт «Холодок», який створили ще у 2004 році.

Загалом у підприємстві налічують 16 великих рекреаційних пунктів, які створили з метою безпечного та комфортного перебування місцевого населення та гостей району в лісових масивах.

Реконструкція відбулась капітальна, замінили бесідки, оновили дитячий майданчик (встановили гірку, пісочницю, комфортну та безпечну дерев’яну гойдалку), проклали доріжки до кожної бесідки, облаштували просторе місце для паркування автотранспорту, вимурували піч.

Також, наявні спеціальні місця для розведення багаття, завжди є велика кількість безкоштовних дров та багато смітників, а територію відпочинку повністю огородили дерев’яним парканом.

«Приємно відзначити, що дедалі частіше люди почали залишили по собі чистоту в цій зоні відпочинку. Це говорить про те, що місце дійсно стало улюбленим і у кожного, хто хоч раз тут побував, виникає бажання повернутись сюди знову. Хочеться щиро подякувати тим відпочиваючим, які прибирають після себе та залишають це місце в охайному стані для наступних відвідувачів», – зазначив директор підприємства Володимир Радіон.

У підприємстві також кажуть, що найкращою подякою буде бережне ставлення до їх праці й гарні спогади відпочивальників про рекреаційні пункти та час, проведений у них в родинному, або дружньому колі.


Читайте також: Як маневицькі лісники розвивають рекреаційні пункти у районі. ФОТО

Загрузка...
Загрузка...
Коментарі
22 листопада
Вчора
20.11.2019